top banner www.servo-drive.cz

BLDC - Brushless DC motory

MODELDélka "A"jmen. napětíjmen. momentjmen. rychlostjmen. výkonjmen. proudšpičkový momentšpičkový proudsetračnost rotoru
-mmVoltsN-mRPMWattsAmpsN-mAmpsg-cm
BLDC17-17-0343240.07400029.62.20.144.427.4
BLDC17-17-0843480.07410030.31.050.142.127.4
BLDC17-24-0462240.12400050.323.60.247.247.6
BLDC17-24-0862480.12435054.71.960.243.9247.6
BLDC17-32-0282240.18400077.555.70.3711.467.7
BLDC17-32-0682480.19450091.53.550.397.167.7
BLDC17-40-02102240.254000104.787.70.5015.486.0
BLDC17-40-04102480.294100124.394.420.588.8486.0
BLDC23-20-0252360.12400048.8420.23467.7
BLDC23-20-0852240.12372045.422.60.235.267.7
BLDC23-28-0472360.254000103.603.90.497.8122.5
BLDC23-28-0672240.25375097.135.30.4910.6122.5
BLDC23-36-0292360.424000174.646.80.8313.6171.9
BLDC23-36-1192480.424090178.574.30.838.6171.9
BLDC23-46-01115560.553000173.165.31.1010.6234.1
BLDC23-46-05115360.553175189.906.861.1013.72234.1



Cenová nabídka Zaslat poptávku Cenová nabídka

LOW COST BLDC MOTORS:

PDF BLDC Motory

Software pro řízení BLDC motorů

sofware pro řízení BLDC motorů
Software je možné stáhnout zde :
zip Software pro řízení BLDC motorů - ZIP - 266kB
image